Kartuzy. Ważne informacje dla kierowców. Od środy zmiana organizacji ruchu!

wtorek, 21 lutego 2017 r., 10:48
fot. AL

Od środy ulica Kolejowa na odcinku pomiędzy ulicami 3 Maja i Dworcową będzie wyłączona z ruchu, a w związku z tym wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu. Będzie ona obowiązywała do końca czerwca. Zamknięcie ulicy Kolejowej spowodowane jest pracami przy budowie węzła integracyjnego.

- W związku z prowadzoną inwestycją, czyli budową węzła integracyjnego z trasami dojazdowymi, istnieje konieczność zamknięcie części ulicy Kolejowej. Na odcinku pomiędzy ulicą Dworcową a 3 Maja będzie musiała zostać wykonana między innymi kanalizacja deszczowa, tudzież inna infrastruktura techniczna. Ze względu na to zachodzi potrzeba wyłączenia tegoż odcinka z ruchu, by wykonawca mógł te zadania wykonać - wyjaśnia zastępca burmistrza Kartuz, Wojciech Jaworowski.

Zakaz ruchu na wspomnianym odcinku ulicy Kolejowej nie będzie dotyczył mieszkańców, jak i pojazdów wykonawcy inwestycji. Autobusy kursować będą ulicą Jeziorną, Gdańską i drugim odcinkiem Kolejowej.

Zmiany mają obowiązywać od środy, 22 lutego do końca czerwca.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.