Leszno. Miał ponad 3 promile, spowodował kolizję

środa, 22 lutego 2017 r., 09:30
fot. archiwum

Był nietrzeźwy, prowadził samochód mimo braku uprawnień i spowodował kolizję - policjanci z Kartuz zatrzymali we wtorkowe popołudnie 27-latka, który wsiadł za kółko mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 17.40 w Lesznie. 27-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego kierował fordem fiestą. Na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków na drodze, zjechał na przeciwny pas i zderzył się z renault kangoo, którym prowadził 23-letni mężczyzna. Szczęśliwie nikt w zdarzeniu nie ucierpiał.

Okazało się, że kierowca forda miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu, dodatkowo kierował nie posiadając uprawnień.

Mężczyzna odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji i zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowym w stanie nietrzeźwości oraz za prowadzenie pojazdów bez uprawnień.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.