Policjanci zatrzymali kolejne trzy osoby z narkotykami

poniedziałek, 27 lutego 2017 r., 11:50
fot. archiwum

W miniony weekend w ciągu kilku godziny kartuscy policjanci zatrzymali troje mieszkańców powiatu kartuskiego, którzy posiadali przy sobie narkotyki. 20-latek, 22-latek i 38-latek spędzili noc w policyjnym areszcie. Każdemu z nich grozi do 3 lat pozbawienia wolności za posiadanie środków odurzających.

W nocy z soboty na niedzielę funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach zatrzymali trzy osoby posiadające narkotyki.

O północy w Sierakowicach uwagę policjantów przykuł seat, którym kierował młody mężczyzna. W czasie kontroli mężczyzna wzbudził podejrzenia policjantów nerwowym zachowaniem. Okazało się, że powodem zdenerwowania były narkotyki, które mężczyzna przy sobie posiadał. Policjanci ujawnili przy nim woreczek z zielonym suszem. Badania potwierdziły, że była to marihuana. 20-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego zatrzymany.

Kilkanaście minut później w Łapalicach kryminalni zatrzymali kolejne dwie osoby, przy których znaleźli narkotyki. Pierwszy wpadł podczas kontroli drogowej - 38-latek, który w kieszeni miał woreczek z białym proszkiem. Następnie policjanci zatrzymali jego 20-letniego kolegę, przy którym również ujawnili woreczek z białym proszkiem. Badania potwierdziły, że w obydwu przypadkach była to amfetamina.

Wszyscy zatrzymani spędzili noc w policyjnym areszcie i usłyszą zarzuty posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.