Tuchom. Czołowe zderzenie renault z mercedesem

poniedziałek, 27 lutego 2017 r., 12:16
fot. internet/OSP Chwaszczyno

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowy poranek na ulicy Gdyńskiej w Tuchomiu. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Zgłoszenie o zdarzeniu dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kartuzach otrzymał około godziny 6.30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renault najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, w wyniku czego zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku mercedesem.

Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano 62-letniego pasażera renault.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Chwaszczyno, JRG Kartuzy, JRG 4 Gdynia oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.