Przyjaźń. Bus zderzył się z golfem

wtorek, 28 lutego 2017 r., 16:31
fot. AL

Jedna osoba została poszkodowana wskutek zdarzenia, do którego doszło we wtorkowe popołudnie w Przyjaźni. Kierujący busem najechał na tył poprzedzającego go golfa.

Do zdarzenia doszlo tuż przed godziną 15. na ulicy Żukowskiej w Przyjaźni. Ze wstępnych ustalen wynika, że oba pojazdy poruszały w tym samym kierunku. Kierujący golfem jadąc jako pierwszy, chciał podjąć manewr skrętu w lewo, w związku z czym zahamował. Wyhamować nie zdążył za to jadący za nim bus, w konsekwencji czego uderzył w tył golfa.

Wskutek zdarzenia poszkodowana zostala pasażerka golfa.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Żukowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.