W Brodnicy golf wpadł do rowu, w Leźnie osobówka uderzyła w karetkę

środa, 1 marca 2017 r., 11:03
fot. nadesłane/OSP Leźno

W środowy poranek służby ratunkowe interweniowały przy dwóch zdarzeniach drogowych. W Brodnicy Dolnej VW Golf III wypadł z trasy i wpadł do rowu. Kilka godzin później w Leźnie samochód osobowy najechał na tył karetki.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło wczesnym rankiem w Brodnicy Dolnej. Kierujący VW Golfem najprawdopodobniej nie zachował szczególnej ostrożności podczas jazdy, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, kończąc podróż w przydrożnym rowie. Szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń.

Z kolei po godzinie 9. służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu na krajowej "7" w Leźnie. Kierujący samochodem osobowym najechał tam na tył karetki. Także i w tym przypadku całe zajście zakończyło się jedynie na uszkodzeniu pojazdów.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.