Wypadek w Kiełpinie - do szpitala trafił 23-latek

środa, 1 marca 2017 r., 11:53
fot. archiwum

23-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego trafił do szpitala na skutek wypadku, do którego doszło we wtorkowy wieczór w Kiełpinie.

Do zdarzenia doszło we wtorek, tuż przed godz. 21 na ul. Długiej w Kiełpinie.

- Kierująca skodą 37-letnia mieszkanka Gdańska na prostym odcinku drogi wjechała na znajdujący się po prawej stronie jezdni parking i uderzyła w tylne drzwi prawidłowo zaparkowanego golfa. W aucie znajdował się 25-letni kierowca z 23-letnim pasażerem. Obaj to mieszkańcy powiatu kartuskiego. Wskutek zderzenia pasażer golfa doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala - informuje

Kierujący byli trzeźwi, szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśni policja.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.