Zawodnicy Rebelii na Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Kickboxingu

wtorek, 7 marca 2017 r., 11:30
fot. nadesłane

Piętnaścioro zawodników Pomorskiego Centrum Napraw Pojazdów Rebelia Kartuzy wzięło udział w sobotnich Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Kickboxingu. Reprezentanci Kaszub zwyciężyli w pięciu pojedynkach, dwa zremisowali, natomiast osiem przegrali.

Jednodniowy turniej odbył się 4 marca w Gdańsku. Rebelię reprezentowało 15 zawodników. Swoje walki wygrali Michał Konkel, Armin Wilczewski, Karol Weyer, Mateusz Szymczak i Adam Kryszewski.

Agata Trepczyk i Jagoda Strzyzewska swoje pojedynki zremisowały, natomiast Marcin Treder, Agata Sepko, Bartosz Dawidowski, Anita Cybula, Patryk Czyrski, Szymon Lipiński, Kacper Wierzba i Łukasz Voelkner odnieśli porażki.

- Podczas turnieju jedenaścioro z naszych zawodników pierwszy raz uczestniczyło w zmaganiach na macie. Wszyscy pokazali ogromne serce do walki. Gdańskie zawody były kolejnym sprawdzianem umiejętności i lekcją wyciągania wniosków z planu organizacji szkolenia. Jesteśmy silniejsi o kolejne doświadczenia i na kolejnym turnieju wrócimy głodni zwycięstwa - informuje klub Rebelia.

Warto dodać, że Armin Wilczewski zakończył turniej podwójnym sukcesem - otrzymał tytuł najlepszego zawodnika kadeckiego zawodów.

MD-Z
Info: PCNP Rebelia Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.