Babi Dół. Zderzenie czterech pojazdów na K20

wtorek, 7 marca 2017 r., 12:02
fot. internet/OSP Żukowo

We wtorkowe przedpołudnie na krajowej "20" w miejscowości Babi Dół doszło do zderzenia czterech pojazdów - dwóch samochodów osobowych i dwóch ciężarowych. Szczęśliwie żaden z uczestników zajścia nie odniósł obrażeń.

Do zdarzenia doszło przed godziną 10. w okolicy skrzyżowania drogi krajowej nr 20 z drogą prowadzącą do Skrzeszewa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że wszystkie pojazdy poruszały się w tym samym kierunku. Kierujący samochodem ciężarowym chciał podjąć manewr skrętu w lewo, w związku z tym zatrzymał się. Tuż za nim zatrzymały się także dwa samochody osobowe. Kierujący kolejnym pojazdem ciężarowym nie zdążył wyhamować, w wyniku czego najechał na stojące samochody.

Szczęśliwie żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Żukowo oraz JRG Kartuzy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.