Rejs do Szwecji z hitami disco-polo i koncertem Czadomana i Kamilo!

czwartek, 9 marca 2017 r., 09:09

Tej imprezy nie może przegapić żaden fan disco polo! Już 25 marca na pokładzie Stena Spirit wystąpi jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiej muzyki tanecznej - Czadoman. Wybierz się w dwudniowy rejs do Szwecji i poznaj osobiście autora hitu "Ruda tańczy jak szalona"! Zarezerwuj bilety już dziś - organizatorzy przygotowali limitowaną pulę biletów - za niezapomnianą przygodę zapłacisz tylko 169 zł!

Czadomana nie trzeba nikomu przedstawiać - to jeden z najoryginalniejszych artystów polskiej sceny disco polo. Jego największy hit "Ruda tańczy jak szalona" znają i śpiewają miliony. Już 25 marca pojawi się doskonała okazja, by posłuchać go na żywo i przeżyć niezapomnianą przygodę na pokładzie Stena Spirit.

Na 25 marca zaplanowano wyjątkowy rejs do Szwecji. W jego trakcie odbędzie się niezapomniana impreza - Disco Star Live. Zbierz grupę przyjaciół i przeżyjcie fantastyczną przygodę. Spędzicie noc na wspaniałej zabawie, a rankiem zobaczycie urokliwe szwedzkie wybrzeże.

Disco Stars Live to dwudniowa impreza taneczna z koncertem gwiazdy. Dedykowana w szczególności fanom disco polo. Wieczorem zabawę rozkręci dwóch DJ'ów, a następnie na scenie pojawią się gwiazdy wieczoru - Czadoman, z którym wystąpi gdyński artysta Kamilo. Impreza potrwa do rana.

Rankiem po imprezie, pasażerowie Stena Spirit będą mogli podziwiać szwedzkie wybrzeże z pokładu statku. W porze lunchu na gości czekać będzie suto zastawiony szwedzki stół all inclusive, z piwem bez ograniczeń. Pobyt na statku zakończy spotkanie z gwiazdą. Pasażerowie będą mogli osobiście poznać Czadomana oraz Kamilo, zrobić sobie z nimi zdjęcia i zdobyć autografy.

Na rejs przygotowano specjalną, limitowaną cenę biletów! Już od 169 zł!

W cenie pakietu ujęto:
- rejs promem,
- miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (na cały czas rejsu),
- lunch all inclusive (szwedzki stół, piwo w cenie),
- wieczorna impreza,
- rozrywka na statku podczas dnia, min. Back to Disco,
- koncert gwiazd: Czadoman oraz Kamilo - koszt biletu na koncert (10 zł) został ujęto w cenie pakietu

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Jeśli zbierzesz troje znajomych i popłyniecie w rejs w kabinie 4-osobowej wewnętrznej - otrzymacie rabat 120 zł na rezerwację!

Szczegóły można znaleźć tutaj.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.