Karczemki. Zderzenie dwóch pojazdów

czwartek, 9 marca 2017 r., 12:05
fot. internet/OSP Chwaszczyno

Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w czwartkowy poranek w Karczemkach na ulicy Gdańskiej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło około godziny 9.30. Ze zgłoszenia wynikało, że wypadek miał miejsce na ulicy Oliwskiej w Chwaszczynie. Po przybyciu na miejsce służb okazało się jednak, że do zdarzenia doszło na ulicy Gdańskiej w Karczemkach. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że zderzyły się dwa samochody osobowe. Wskutek zajścia poszkodowane zostały dwie osoby.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Chwaszczyno, OSP Kielno, JRG Kartuzy, JRG Wejherowo oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.