Expert Pantery Sierakowice na piłkarskich salonach województwa pomorskiego

czwartek, 9 marca 2017 r., 12:50
fot. nadesłane

Kobiecy zespół Expert Pantery Sierakowice od 04 lutego do 5 marca grał w Pomorskiej Lidze Halowej Kobiet w rocznika 2004 i młodszych z klubami, które są jednymi z najlepszych kobiecych zespołów na Pomorzu.

W czterech turniejach, które rozgrywane były w Bytowie, Wejherowie, Malborku oraz w Żukowie, gdzie odbył się finał, dziewczęta zdobyły łącznie 17 punktów. Ostatecznie zajęły czwartą lokatę tuż przed zespołem z Wejherowa.

Najlepszy turniej dziewczęta rozegrały w Malborku wygrywając 2:0 z Wejherowem, 2:1 z Żukowem remisując 1:1 z Bytowem i ulegając Olimpico Malbork 1:7. W każdym z turniejów piłkarki Panter wyróżniane były jako zawodniczki meczu. Wiktoria Malek zdobyła ten tytuł w każdym z turniejów.
Zuzanna Płotka w Wejherowie, natomiast Dajana Kobiela w Żukowie. W całym turnieju Wiktoria Malek strzeliła 11 bramek, Dajana Kobiela - dziewięć, a Karolina Koszałka jedną.

- Dziewczęta podczas turnieju pokazały, że mają wolę walki i brakuje im tylko doświadczenia. Wysokie przegrane odnotowały tylko w spotkaniach drużyną Olimpico, tak jak i pozostałe drużyny. Występ w tak prestiżowym turnieju pozwolił na zebranie nowych doświadczeń i zawiązanie nowych przyjaźni - informuje Marian Wnuk-Lipiński, trener drużyny i koordynator sportu w gminie Sierakowice.

Drużyna Panter w najbliższym czasie rozegra turnieje w Tuchomiu, Pucku oraz Kiełpinie.

Skład zespołu: Julia Bulczak, Wiktoria Malek ,Julia Młyńska, Klaudia Młynarczyk, Zuzanna Piepiórka, Kaja Płotka, Klaudia Smentoch, Oliwia Smentoch, Oliwia Szweda, Paulina Walkusz, Nikola Wojcieszak, Nikola Łachmacka, Dajana Kobiela, Karolina Koszałka, Aleksandra Grzenkowicz, Marta Lis, Wiktoria Stencel, Dominika Trepczyk, Joanna Płotka, Zuzanna Płotka, Dominika Bojanowska, Małgorzata Sikora, Kinga Formela, Julia Cyman, Sandra Mielewczyk. Kierownikiem zespołu jest Barbara Płotka.

Tabela Pomorskiej Ligi Halowej Kobiet 2004:
1) Malnaft Olimpico Malbork - 38 pkt.
2) CANICUA Bytów - 30 pkt.
3) KS Żukowo - 29 pkt.
4) Expert Pantery Sierakowice - 17 pkt.
5) Nightschadow Wejherowo - 0 pkt.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.