Zbigniew Brylowski walczy z nowotworem - możesz mu pomóc go pokonać

piątek, 10 marca 2017 r., 09:15
fot. nadesłane/archiwum rodzinne

Jest zapalonym sportowcem - biega w maratonach, uczestnicy w triathlonach. Kilka tygodni temu wykryto u niego nowotwór - glejaka mózgu. Teraz Zbigniew Brylowski, szczęśliwy ojciec i mąż, staje do najważniejszej z walk - o swoje zdrowie i życie. W pokonaniu nowotworu wesprzeć może go każdy - przekazując środki z 1 proc. lub wpłacając dowolną kwotę na konto specjalnej zbiórki. Liczy się każda złotówka.

W styczniu życie Zbigniewa Brylowskiego z Kartuz zmieniło się diametralnie. Szczęśliwy mąż Karoliny, ojciec 12-letniego Wiktora i 9-letniej Agnieszki, pasjonat sportu usłyszał diagnozę, która wywróciła do góry nogami całe jego życie. Zachorował na nowotwór mózgu - glejaka wielopostaciowego. Od kilku tygodni - maratończyk i triathlonista walczy w najważniejszym z wyścigów - o swoje zdrowie i życie. W skutecznej walce pomóc może każdy z nas.

Wkrótce pan Zbigniew ma rozpocząć radioterapię i chemioterapię. Nie wykluczone, że będzie musiał poddać się też terapii za granicą, dlatego też liczy się każda forma wsparcia, każda złotówka. Na platformie pomagam.pl ruszyła zbiórka. Środki można wpłacać na konto. Pomóc można również przekazując środki z 1 proc. W deklaracji wystarczy podać nr KRS 0000229780 i jako cel szczegółowy wpisać "Dla Zbigniewa Brylowskiego".

- Zebrane pieniądze zostaną wykorzystane na leczenie oraz rehabilitację. Mąż jest zapalonym triathlonistą i biegaczem. Mamy nadzieję że uda mu się wystartować jeszcze w wielu wyścigach. Obecnie bierze udział w najważniejszych zawodach o życie i zdrowie. Za każdą, nawet najmniejszą pomoc będziemy bardzo wdzięczni i postaramy się ją wykorzystać jak najlepiej - podkreśla żona pana Zbigniewa, Karolina.

Mieszkańcy Kaszub wielokrotnie udowadniali, że mają wielkie serca i chętnie pomagają. Teraz nadarza się kolejna okazja. Pomóżmy Zbyszkowi wygrać ten wyścig.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.