Żukowo. Czeremuchy w kabarecie na Dzień Kobiet

piątek, 10 marca 2017 r., 21:59
fot. nadesłane

Corocznej tradycji stało się zadość. Grupa teatralna Czeremuchy wraz z muzycznym kwartetem zaprosiła na występ z okazji Dnia Kobiet. W tym roku zebranym popłynęły łzy... ze śmiechu! Instruktor grupy Robert Redlicki przedstawił zebranym studium kobiety z przymrużeniem oka.

Młodzi aktorzy, uczniowie żukowskiego ZSZiO, oddali scenkom całe serca. Byli po prostu genialni. Kompletności przekazu dopełniała muzyka w wykonaniu Justyny Kropidłowskiej (saksofon), Jolanty Bach (saksofon), Michała Kozikowskiego (akordeon) i Jakuba Depka-Prądzyńskiego (akordeon).

Młodzi aktorzy zaprezentowali się w programie kabaretowym: "Karina i Aniela", "Balladyna", "Jerzego żona", "Wiesław-a", "Windzia" i "Natasza". Brawom nie było końca.

Na zakończenie przemiłego wieczorku obecne panie z okazji święta otrzymały słodki upominek.

Zespół aktorski tworzyli: Patryk Magulski, Jakub Depka - Prądzyński, Sławek Dawidowski, Karolina Milewska, Zuzanna Dalecka, Dominika Radomska, Aleksandra Cirocka, Sylwia Potrykus oraz instruktor grupy i twórca scenariusza Robert Redlicki.

nadesłane/OKIS Żukowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.