Somonino. Kobieta i mężczyzna potrąceni na przejściu dla pieszych

poniedziałek, 13 marca 2017 r., 10:23

Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w niedzielny wieczór w Somoninie. Kobietę i mężczyznę potrącono na przejściu dla pieszych.

Do zdarzenia doszło w niedzielę o godz. 18.45 w Somoninie. Kierujący renault megane 64-letni jadąc od strony Kartuz w kierunku Egiertowa na przejściu dla pieszych w pobliżu Biedronki potrącił dwie osoby - 30-letniego mężczyznę i 35-letnią kobietę. Wskutek zderzenia piesi doznali m.in. urazów ręki i głowy. Przewieziono ich do szpitala.

Sprawcy wypadku zatrzymano prawo jazdy. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśni policja.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.