Karwacja. Zderzenia busa z oplem

poniedziałek, 13 marca 2017 r., 20:28
fot. internet/OSP Sierakowice

Kobieta z dzieckiem trafili do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie w Karwacji (gm. Sierakowice). Kierujący busem z wyjaśnianych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z osobowym oplem.

Do zdarzenia doszło około godziny 17.40 na drodze wojewódzkiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący busem z wyjaśnianych obecnie przyczyn, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z naprzeciwka osobowym oplem. Ten następnie uderzył w drzewo.

Wskutek zdarzenia poszkodowana został kierująca oplem kobieta oraz jej dziecko. Oboje zostali przetransportowani do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Sierakowice, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zajścia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.