"Weekend za pół ceny" w Żukowie i Kartuzach

środa, 15 marca 2017 r., 12:28
fot. nadesłane

Gmina Żukowo już po raz drugi dołączyła do akcji "Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny". Po raz pierwszy z usług w promocyjnych cenach będzie można skorzystać też w gminie Kartuzy. Tegoroczne edycja akcji odbędzie się 1 i 2 kwietnia.

"Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny" to akcja promocyjna, która od kilku lat z powodzeniem jest organizowana w licznych gminach zlokalizowanych na terenie województwa pomorskiego. Ma ona na celu promocję gmin, jak i podmiotów biorących w nich udział.

Mieszkańcy powiatu kartuskiego, jak i turyści w akcji będą mogli wziąć udział już po raz drugi. Zachęcona ubiegłorocznym sukcesem gmina Żukowo po raz kolejny dołącza bowiem do akcji. W tym roku po raz pierwszy w przedsięwzięciu będzie uczestniczyła także gmina Kartuzy. Tegoroczne edycja odbędzie się w dniach 1-2 kwietnia. W tych dniach z usług, jak i ofert podmiotów biorących udział w akcji, będzie można skorzystać z 50 proc. zniżką.

W gminie Żukowo chęć udziału w przedsięwzięciu wyraziło dotychczas sześć firm, w Kartuzach osiem. Wciąż można jednak zgłaszać swój akces w akcji. Organizatorzy zaznaczają jednak, że trwa przygotowywanie plakatów reklamujących przedsięwzięcie, więc podmioty, które zgłoszą się w późniejszym terminie muszą liczyć się z tym, że ich logotypy nie zostaną umieszczone na materiałach promocyjnych. Informacje o firmach zostaną jednak umieszczone na stronach internetowych.

Więcej szczegółów dotyczących "Weekendu za pół ceny" w gminie Żukowo można uzyskać tutaj, zaś w gminie Kartuzy tutaj.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.