Wiemy, kto w tym roku wystąpi na Truskawkobraniu! Sprawdź!

środa, 15 marca 2017 r., 13:46
fot. archiwum

Podczas tegorocznej imprezy na Złotej Górze wystąpią gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Organizatorzy tak przygotowali program, by każdy znalazł w nim dla siebie coś interesującego. Na scenie pojawią się Michał Szpak, Fancy i Sound'n'Grace.

W tym roku wielkie święto truskawki na Złotej Górze odbędzie się 1 lipca. Organizatorzy postanowili wrócić do dawnej, jednodniowej formuły imprezy. Jednego wieczoru na scenie usłyszymy aż trzy znane i lubiane gwiazdy, nie tylko polskie, ale i zagraniczne.

- Chcieliśmy tak urozmaicić program, by każda grupa wiekowa znalazła w nim coś interesującego dla siebie. Myślę, że gwiazdy, które zaprosiliśmy przyciągną sporą publiczność, bo są lubiane nie tylko przez młodzież, ale i przez dojrzalsze pokolenie. Nie zapraszaliśmy wykonawców disco polo, gdyż pod tym względem nie chcemy konkurować ze Stężycą, ale też gwiazdy tego gatunku będzie można usłyszeć podczas pikników, które trzykrotnie odbędą się w tym sezonie - informuje Aleksandra Maciborska-Pytka, dyrektor Kartuskiego Centrum Kultury, które jest organizatorem Truskawkobrania.

Sound’n’Grace to polski chór, wykonujący muzykę gospel, soul, R&B i funk. Za sprawą takich hitów jak "Dach" czy "Możesz wszystko" grupa zyskała setki fanów w całej Polsce.

Michał Szpak to charyzmatyczny artysta, finalista programu X Factor, w ubiegłym roku reprezentował Polskę na Eurowizji. To jedna z najbardziej charakterystycznych postaci wśród młodych polskich artystów.

Fancy to gwiazda lat 80. i 90. Niemiecki piosenkarz zasłynął takimi przebojami jak "Slice Me Nice" czy "Flames of Love".

Truskawkobraniu będą towarzyszyć jak co roku tematyczne konkursy, organizatorzy mają w zanadrzu jeszcze jedną niespodziankę, na razie jednak nie zdradzają szczegółów.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.