Kartuzy. Ukradł rower wart trzy tys. złotych - grozi mu nawet 5 lat więzienia

środa, 15 marca 2017 r., 14:17

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach zatrzymali 32-latka, który w sobotę ukradł rower spod sklepu w Kiełpinie. Jednoślad był wart 3 tys. zł. Mężczyzna już usłyszał zarzuty.

W sobotę, 11 marca policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach zostali powiadomieni o kradzieży roweru wartego ok. trzech tys. zł. Ze zgłoszenia wynikało, że właściciel swój jednoślad pozostawiła przed sklepem w Kiełpinie. Funkcjonariusze zajmujący się ta sprawą ustalili, kim może być sprawca. We wtorek zatrzymali podejrzanego o kradzież 32-latka. Mężczyzna przyznał się do kradzieży. Tego samego dnia usłyszał zarzuty.

Policjanci odzyskali jednoślad, który wkrótce powróci do właściciela. Losem złodzieja zajmie się sąd. Grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.