Krzysztof Niklas z brązowym medalem w zawodach na Węgrzech

czwartek, 16 marca 2017 r., 10:09
fot. archiwum

Kadra Polski kadetów oraz juniorów przebywała na obozie oraz międzynarodowym turnieju w Dorog na Węgrzech.

W miniony weekend kadra Polski kadetów oraz juniorów walczyła na węgierskich matach w Dorog. Przedstawicielami klubu GKS Cartusia byli: Aleksander Mielewczyk w kat. wiekowej - kadet oraz Krzysztof Niklas w kategorii junior.

Aleksander w kat. 63 kg wygrał jedną walkę, natomiast Krzysztof wygrał 3 walki w wadze 74 kg, zdobywając samym zajął 3 miejsce w swojej kategorii. Są to pierwsze w tym sezonie starty zawodników Cartusii w międzynarodowych zawodach i należy uznać je za bardzo udane.

Nadesłane/Katarzyna Pryczkowska

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.