Poznaliśmy zwycięzów gminno-powiatowych eliminacji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

czwartek, 16 marca 2017 r., 10:54
fot. nadesłane/KCK

W czwartek, 9 marca w Kartuskim Centrum Kultury odbyły się eliminacje gminno-powiatowe Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Zwycięzcy będą reprezentować powiat na szczeblu wojewódzkim.

W tegorocznych eliminacjach uczestniczyło 13 uczestników z powiatu kartuskiego. Konkurs recytatorski przebiegał w kategoriach - turnieju recytatorskiego i turnieju poezji śpiewanej. Uczestników oceniało jury w składzie Violetta Seremak - Jankowska, Jolanta Zaworska i Maciej Szemiel. Komisja brała pod uwagę takie elementy jak dobór repertuaru, interpretację tekstu, kulturę słowa i ogólny wyraz artystyczny. Po przesłuchaniu wszystkich recytatorów, jury postanowiło nagrodzić następujące osoby:

Wyniki turnieju recytatorskiego:
I miejsce - Kamila Bielicka
II miejsce - Sławomir Dawidowski
II miejsce - Natalia Rychert

Wyniki turnieju poezji śpiewanej
I miejsce - Marta Goluch
II miejsce - Bartosz Podleś

W eliminacjach wojewódzkich powiat reprezentować będą Kamila Bielicka i Marta Goluch.

Nadesłane/KCK Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.