Święto kobiet w świetlicy wiejskiej w Maksie

czwartek, 16 marca 2017 r., 12:27
fot. nadesłane

Z okazji święta pań w świetlicy wiejskiej w Maksie odbyło się uroczyste spotkanie. Nie zabrakło występów artystycznych, słodkiego poczęstunku i upominków.

O ciekawy program artystyczny zadbała młodzież uczęszczająca na zajęcia do świetlicy. Młodzi gospodarze zadbali też o przygotowanie upominków dla bohaterek święta. Na uroczystość zaproszono mieszkanki sołectwa oraz Annę Byczkowską asystenta wójta Chmielna, Gabrielę Jóskowską, kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chmielnie, Edytę Klasę dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie oraz Witolda Maćków, dyrektora Zespołu Szkół w Chmielnie.

Na początku spotkania dyrektor chmieleńskiej szkoły złożył zgromadzonym paniom życzenia z okazji Święta Kobiet. Potem dzieci i młodzież zaprezentowały program artystyczny. Spotkanie umiliło karaoke oraz pyszny tort.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.