Sukces siatkarzy z Chwaszczyna w Wojewódzkiej Lidze Młodzików

piątek, 17 marca 2017 r., 10:13
fot. nadesłane

W niedzielę, 12 marca 2017 r. odbył się ostatni turniej kwalifikacyjny Wojewódzkiej Ligi Młodzików. Bardzo dobrze spisali się w nim młodzi siatkarze UKS Wilki Chwaszczyno przy Zespole Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie, którzy wygrali wszystkie swoje mecze bez straty seta i cały turniej.

Dzięki zwycięstwu nasz zespół awansował do finału, w którym zagrają 4 najlepsze drużyny z województwa pomorskiego. Oprócz zespołu z Chwaszczyna wezmą w nim udział: Trefl Gdańsk, SPS Lębork i UKS SET Starogard Gdański. Trzy najlepsze zespoły z tego turnieju awansują do ćwierćfinału Mistrzostw Polski.

Zespół UKS Wilki Chwaszczyno wystąpił w składzie: Cezary Trepczyk, Filip Lemke, Szymon Jażdżewski, Dominik Jażdżewski, Bartosz Sulżycki, Michał Janczak, Norbert Dunst, Oliwer Konkel, Sebastian Pospieszny. Trenerami zespołu są: Robert Zochniak i Katarzyna Przeperska.

Finał Mistrzostw Województwa Młodzików odbędzie się w Hali Miejskiejw Gdańsku przy ul. Kołobrzeskiej 61 w najbliższą niedzielę, tj. 19 marca 2017 r. Początek zawodów o godz. 14.00.

Porządek turnieju finałowego młodzików:
14.00 - Trefl Gdańsk - UKS Wilki
15.00 - SPS Lębork - UKS Set Starogard Gdański
16.00 - mecz o trzecie miejsce
17.00 - mecz finałowy


Nie ma jeszcze żadnych opinii do tego artykułu. Masz szansę skomentować go jako pierwszy.