Kolejny nietrzeźwy kierowca w rękach policji - miał ponad 2,2 promila

piątek, 17 marca 2017 r., 13:37

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach zatrzymali w czwartkowy wieczór obywatela Ukrainy, który wsiadł za kółko, mimo iż miał w organizmie ponad 2,2 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w czwartek o godz. 19.35 w Tuchomiu. Policjanci zatrzymali 29-letniego obywatela Ukrainy, który prowadził volkswagena. Okazało się, że był nietrzeźwy.

- Badanie wykazało, że mężczyzna miał w organizmie ponad 2,2 promila alkoholu - informuje Magdalena Formela, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Mężczyznę zatrzymano. Policja prowadzi czynności w tej sprawie.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.