Kartuzy. Kolizja na skrzyżowaniu ul. Mściwoja II i 3 Maja

piątek, 17 marca 2017 r., 13:54
fot. MD-Z

W piątkowe przedpołudnie doszło do zderzenia dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ul. Mściwoja II i 3 Maja w Kartuzach. Pasażerkę jednego z nich przewieziono do szpitala, na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Do zdarzenia doszło około godz. 11 na skrzyżowaniu ul. 3 Maja z ul. Mściwoja II. Na miejsce wezwano jednostki JRG PSP Kartuzy, ratowników medycznych i policję.

- Mężczyzna w wieku 41 lat kierujący volkswagenem wyjeżdżał z ulicy Mściwoja. Nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu 31-letniemu kierowcy mercedesa, który jechał od strony Grzybna. Doszło do zderzenia - informuje Magdalena Formela, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W wyniku zdarzenia pasażerkę mercedesa przewieziono do szpitala. Tam stwierdzono, że obrażenia są bardzo małe, w związku z tym sprawcę ukarano mandatem. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.