Starkowa Huta. VW Polo uderzył w drzewo

piątek, 17 marca 2017 r., 14:56
fot. AL

38-latka wraz z 10-letnim dzieckiem trafili do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowe popołudnie na trasie Starkowa Huta - Połęczyno. VW Polo uderzył tam w drzewo.

Do zdarzenia doszło przed godziną 14. na drodze wojewódzkiej relacji Egiertowo - Nowa Karczma. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierująca VW Polo 38-latka jadąc od Egiertowa z wyjaśnianych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie kierowany przez nią pojazd uderzył w drzewo.

Wskutek zdarzenia poszkodowana została kierująca pojazdem 38-latka oraz jej 10-letnie dziecko. Kierująca była trzeźwa.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Hopowo, OSP Egiertowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.