Przodkowo. Seat zderzył się z mitsubishi

sobota, 18 marca 2017 r., 11:42
fot. AL

Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotnie przedpołudnie przed Przodkowem. Seat najechał tam na tył poprzedzającego go mitsubishi.

Do zdarzenia doszło przed godziną 11. na drodze wojewódzkiej tuż przed Przodkowem. Oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący seatem nie zachował należytych środków ostrożności w wyniku czego najechał na tył poprzedzającego go mitsubishi.

Wskutek zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące mitsubishi, 29-letni kierujący pojazdem oraz 27-letnia pasażerka. Oboje zostali przetransportowani do szpitala.

Kierującemu seatem zatrzymano prawo jazdy.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Przodkowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.