Borowo. Czołowo-boczne zderzenie nissana z golfem

sobota, 18 marca 2017 r., 17:28
fot. AL

W sobotnie popołudnie służby ratunkowe interweniowały w Borowie, gdzie czołowo-bocznie zderzyły się dwa samochody osobowe. Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano trzy osoby - pasażerkę nissana oraz dwoje dzieci podróżujące golfem.

Do zdarzenia doszło około godziny 16.30 na drodze wojewódzkiej. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący nissanem 70-latek jadąc od Żukowa po wyjściu z łuku drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwny pas ruchu ruchu, gdzie czołowo-bocznie zderzył się z jadącym od strony Kartuz VW Golfem.

Wskutek zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby - dwoje dzieci w wieku 1,5 i 7 lat podróżujące VW Golfem oraz 59-letnią pasażerkę nissana.

Kierujący byli trzeźwi. Kierującemu nissanem 70-letniemu mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Dzierżążno, JRG Kartuzy oraz zespoły ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.