www.szwichtenberg.com.pl

niedziela, 19 marca 2017 r., 10:03
fot. nadesłane

Płyty drogowe to najtańsza i najszybsza metoda utwardzania dróg gruntowych. Sprawdzają się na każdym gruncie. Aby jednak uzyskać zamierzony efekt, mieć pewność wysokiej jakości zakupionego produktu, a do tego nabyć go w przystępnej cenie, warto wybrać zaufanego dostawcę. Taką firmą jest przedsiębiorstwo Szwichtenberg, które oferuje płyty drogowe już od 27 zł! Zapoznaj się z ofertą!

Płyty jombo przeznaczone są do budowy zarówno tymczasowych, jak i stałych nawierzchni ulic, placów, parkingów czy dróg dojazdowych. Są najtańszą i najpraktyczniejszą metodą utwardzania dróg. Przy zakupie płyt warto jednak dokonać rekonesansu, by wybrać sprawdzonego i zaufanego dostawcę, by mieć gwarancję wysokiej jakości produktu, a zarazem korzystnej ceny.

Te ostatnie czynniki bez wątpienia wyróżniają firmę Szwichtenberg, która wiedzie prym w sprzedaży wysoko jakościowych płyt drogowych.

W swojej ofercie posiada dwa rodzaje płyt jumbo - z pojedynczym oraz podwójnym zbrojeniem. Firma Szwichtenberg w przystępnej cenie oferuje też transport zakupionego towaru.

Oferta firmy Szwichtenberg - Płyty jombo:
waga - 160 kg
ilość na palecie - 8 sztuk
typ - I i II zbrojenie
cena - 27 zł netto (I zbrojenie), 29,50 zł netto (II zbrojenie)
koszt transportu - 4 zł/km netto (przy pełnym załadunku), 3,50 zł/km netto (solo)

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

WS Szwichtenberg
ul. Droga Kaszubska 31
Ostrzyce 83-311
tel. 58 694-17-07
kom. 795-599-560
biuro@szwichtenberg.com.pl
www.szwichtenberg.com.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.