Był pijany, spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia

poniedziałek, 20 marca 2017 r., 11:12
fot. archiwum

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał zatrzymany przez policję kierowca BMW. Mężczyzna spowodował kolizję w Klukowej Hucie i uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci udaremnili mu dalszą jazdę w Przewozie.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach zatrzymali w piątek ok. godz. 20.30 w Przewozie, mężczyznę, który kierował BMW mając w organizmie ponad dwa promile alkoholu.

- Mężczyzna wcześniej w Klukowej Hucie doprowadził do kolizji z samochodem marki audi, którym kierował 22-latek. Kierowca audi był trzeźwy, kierowca BMW oddalił się z miejsca zdarzenia. Krótko po tym został zatrzymany i osadzony - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Pojazd zabezpieczono, kierowcy BMW zabrano prawo jazdy. Usłyszy zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości i stworzenia zagrożenia w ruchu drogowym.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.