Lniska. Dostawczy mercedes uderzył w DAFa

piątek, 24 marca 2017 r., 09:52
fot. AL

Szczęśliwie bez osób rannych zakończyło się piątkowe poranne zdarzenia na K7 w Lniskach. Kierujący dostawczym mercedesem najechał tam na tył ciężarowego DAFa.

Do zdarzenia doszło po godzinie 8. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący dostawczym mercedesem jadąc od Leźna w kierunku Żukowa nie zachował należytych środków ostrożności, w wyniku czego najechał na tył poprzedzającego go ciężarowego DAFa.

Wskutek zdarzenia poszkodowany został kierujący mercedesem. Mężczyzna nie wymagał jednak hospitalizacji, został opatrzony na miejscu zdarzenia.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Żukowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.