Diana Malotka-Trzebiatowska na Mistrzostwach Europy w Słowenii

piątek, 24 marca 2017 r., 14:06
fot. nadesłane

Od 6 do 12 marca w Mariborze na Słowenii rozgrywane były Mistrzostwa Europy w Strzelectwie. W turnieju udział brała także reprezentująca Polskę Diana Malotka-Trzebiowska, zawodniczka KS LOK "Dziesiątka" Kartuzy

Indywidualnie Diana Mistrzostw nie może zaliczyć do udanych. Choć bardziej nazwać można je pechowymi dla zawodniczki z Kartuz. Zabrakło jej zaledwie 0.9 punktu aby wejść do finału Mistrzostw. Zawody w Mariborze zakończyła z 16 miejscem indywidualnie, choć strzeliła najwyższy wynik spośród pań w karabinie.

Natomiast bardzo dobrze spisały się reprezentantki Polski w rywalizacji drużynowej. Ekipa, którą tworzyły Diana, a także Marta Cybulska oraz Aleksandra Szutko zajęła 8 miejsce. Co ważne zawodniczki pobiły rekord Polski o 2 punkty.

Diana ustanowiła jeszcze jeden rekord Polski. Wraz z Maciejem Kowalewiczem wystartowała w konkurencji Mix Team i tutaj również udało się być najlepszym w Polsce pobijając dotychczasowy rekord.

Nadesłane/KS Dziesiątka

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.