Policja poszukuje świadków niedzielnego wypadku w Karwacji

wtorek, 28 marca 2017 r., 11:59
fot. archiwum/AL

Policjanci z Komisariatu Policji w Sierakowicach poszukują świadków wypadku, do którego doszło w niedzielę, 26 marca na drodze wojewódzkiej W211 w miejscowości Karwacja. Kierujący samochodem audi w trakcie wyprzedzania kolumny pojazdów zjechał tam na lewe pobocze i uderzył w drzewo.

Przypomnijmy, że do poważnego wypadku doszło w niedzielę około godziny 16.30. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący audi mężczyzna w trakcie manewru wyprzedzania kolumny pojazdów zjechał na lewe pobocze, gdzie kierowany przez niego pojazd z impetem uderzył w drzewo.

Ranny został zarówno kierujący pojazdem, jak i jego pasażerka. 22-latka do szpitala przetransportowano śmigłowcem LPR.

W związku z prowadzonym postępowaniem, policja poszukuje bezpośrednich świadków wypadku.

Naocznych świadków zdarzenia, prosi się o kontakt z Komisariatem Policji w Sierakowicach ul. Lęborska 32, pod numerem telefonu (58) 685 21 63, (58) 685 21 52 lub 997.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.