Dwa medale zawodniczki KS Dziesiątki na zawodach w Siedlcach

wtorek, 28 marca 2017 r., 13:23
fot. nadesłane

Reprezentantki kartuskiego klubu strzeleckiego LOK "Dziesiątka" w dniach 16-19 marca wzięły udział w zawodach strzeleckich w Siedlcach. Odbył się tam "Zlot Orlików" i Ogólnopolski Finał "Strzelania w Sieci".

Kolejne udane starty odnotowały zawodniczki KS Dziesiątki. Na zawodach w Siedlcach zaprezentowały wysoki poziom. Magdalena Malotka-Trzebiatowska zdobyła na "Zlocie Orlików" brązowy medal. Świetnie zaprezentowała się podczas finału Ogólnopolskiego Strzelania w Sieci - zmagania ukończyła na drugim miejscu, zdobywając srebrny medal. Kolejna młodziczka Beata Beyer zajęła 16 miejsce. Izabela Frymark startowała w kategorii juniorek młodszych i uplasowała się na czwartym miejscu.

Oprac. MD-Z
Info: KS Dziesiątka

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.