D&H Bytów zwycięzcą turnieju Grand Prix Żukowa w Siatkówce

wtorek, 28 marca 2017 r., 15:15
fot. nadesłane/Arkadiusz Krauze

Na bardzo wysokim poziomie stał turniej Grand Prix Żukowa w Siatkówce, który odbył się na hali widowiskowo - sportowej w Żukowie w sobotę 18 marca. W turnieju wzięły udział 4 zespoły z gminy Żukowo: EPO Project, KS Pępowo, Gryf Pępowo, Danfoss Tuchom i 4 ekipy z poza gminy: Acrylex Kościerzyna, D&H Bytów, Marszewo i Nasz Dach Stężyca.

Rywalizacja podzielona została na dwie grupy po cztery zespoły w każdej, następnie odbyły się mecze o miejsca w tabeli. W meczu o III miejsce zwyciężył zespół EPO Project (zwycięzca Żukowskiej Ligi Siatkówki) wygrywając 2:0 z Nasz Dach Stężyca, w finale natomiast po zaciętym pojedynku lepsza okazała się ekipa z Bytowa. Zespół D&H także 2:0 wygrał z Acrylex Kościerzyna. Najlepszym zawodnikiem został kapitan zwycięskiej drużyny, Marek Stoltman.

Nagrody rzeczowe, puchary i medale wręczył Zastępca Burmistrza Gminy Żukowo, Tomasz Szymkowiak i Dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie, Aleksandra Rogalewska.

Tabela końcowa:
I miejsce - D&H Bytów,
II miejsce - Acrylex Kościerzyna,
III miejsce - EPO Project,
IV miejsce - Nasz Dach Stężyca,
V miejsce - Gryf Pępowo,
VI miejsce - Danfoss Tuchom,
VII miejsce - Marszewo,
VIII miejsce - KS Pępowo.

Nadesłane/Arkadiusz Krauze

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.