Wieżyca. Mercedes wypadł z drogi

czwartek, 30 marca 2017 r., 14:01
fot. AL

Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się czwartkowe zdarzenie, do którego doszło w Wieżycy. Samochód osobowy wypadł tam z drogi i wjechał do rowu.

Do zdarzenia doszło po godzinie 12.30 na drodze powiatowej relacji Ostrzyce - Wieżyca. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierująca mercedesem kobieta jadąc od Ostrzyc, na łuku drogi najpewniej straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na przeciwny pas ruchu, a następnie na pobocze, zatrzymując się w przydrożnym rowie.

Mercedesem podróżowała kobieta wraz z dzieckiem. Szczęśliwie ani jej ani dziecku nic się nie stało.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Szymbark, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Na czas wykonywania czynności ruch na odcinku, na którym doszło do zdarzenia, odbywał się wahadłowo.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.