Wiosenna Giełda Mam w Kartuzach

sobota, 1 kwietnia 2017 r., 11:46
fot. MD-Z

Sporym zainteresowaniem cieszyła się kolejna Giełdy Mam, która w sobotę odbyła się w Szkole Podstawowej nr 1 w Kartuzach. Frekwencja dopisała zarówno wśród kupujących, jak i sprzedających. Ubranka, obuwie, zabawki i dziecięce akcesoria można było nabyć na ponad 90 stoiskach.

Po raz szósty w SP nr 1 Giełdę Mam zorganizowało Stowarzyszenie Przyjaciół Jedynki. To wyjątkowa impreza, która przynosi obustronne korzyści. Panie, które sprzedają mogą pozbyć się zalegających w domu dziecięcych rzeczy, z których ich pociechy wyrosły i przy okazji zasilić nieco budżet już wyrosły, a inne mamy mogą nabyć ubranka i akcesoria dla swoich maluchów w bardzo okazyjnych cenach.

Podczas tej edycji dopisała nie tylko frekwencja, ale również pogoda. Dzięki pięknej aurze część stoisk rozmieszczono na placu przed szkołą.

Na stoiskach można było nabyć ubranka dziecięce, obuwie, odzież ciążową, zabawki, wózki, nosidełka, chodziki, książki, akcesoria dla niemowląt i starszych dzieci.

- Choć to już szósta edycja, na giełdę wybrałam się po raz pierwszy, muszę przyznać, że to bardzo fajna inicjatywa i naprawdę w korzystnych, bardzo niskich cenach można kupić fajne ciuszki - opowiadała pani Anna, jedna z uczestniczek giełdy.

Dochód z opłat za stoiska w całości zostanie przeznaczony na cele Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.