Puzdrowo. Zderzenie trzech pojazdów

środa, 5 kwietnia 2017 r., 11:11
fot. AL

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe przedpołudnie na drodze wojewódzkiej w Puzdrowie (gm. Sierakowice). Zderzyły się tam trzy pojazdu dostawczy peugeot, volkswagen oraz ciężarowy mercedes.

Do zdarzenia doszło około godziny 9.30. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący busem jadąc od Puzdrowa w kierunku Gowidlina podjął manewr wyprzedzania ciężarowego mercedesa. W tym momencie z drogi podporządkowanej wyjechał volkswagen. Tym samym doszło do czołowo-bocznego zderzenia volkswagena z dostawczym peugeotem, który zahaczył też o naczepę mercedesa.

W wyniku zdarzenia poszkodowana została kobieta podróżująca volkswagenem. Została przetransportowana do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Sierakowice oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zajścia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.