Kompleks Szarlota - idealne miejsce na konferencje i szkolenia

czwartek, 6 kwietnia 2017 r., 12:20
fot. nadesłane

Kompleks Wypoczynkowy Szarlota to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek, ważne uroczystości i imprezy okazjonalne, lecz również na szkolenia, konferencje i spotkania biznesowe. Świetnie wyposażone sale konferencyjne, perfekcyjna obsługa i urokliwe położenie ośrodka gwarantują, że każdy zorganizowany tam event wypadnie perfekcyjnie.

Kompleks położony jest wśród lasów, nad brzegiem pięknego jeziora Osuszyno, w samym sercu malowniczych Kaszub. W otoczeniu lasów, ze znakomitą kuchnią i doświadczonym personelem jest wymarzonym miejscem na organizację ważnych rodzinnych uroczystości, takich jak komunie, jubileusze czy wesela. Bowling, bilard, strefa spa, czy dwie klimatyczne sale restauracyjne z widokiem na jezioro - każdy może znaleźć własny sposób na spędzenie wyjątkowych chwil. To idealne miejsce na rodzinną uroczystość, czy spędzenie wyjątkowego weekendu. Hotel Szarlota Gościom oferuje pobyt w komfortowych pokojach hotelowych oraz całorocznych i letnich domkach. Dzięki nowoczesnemu zapleczu szkoleniowo-konferencyjnemu zaspokoi wymagania większych i mniejszych firm.

Idealne miejsce na szkolenia i konferencje
Sale konferencyjne należące do kompleksu pomieszczą od 40 do 140 osób. Są w pełni przystosowane do potrzeb nowoczesnych firm. Klimatyzowane sale wyposażone są w projektory multimedialne, ekrany (stacjonarny i przenośny), rzutnik folii, flipchart, tablice suchościeralne obrotowe, odbiorniki TV led HDMI, internet LAN lub bezprzewodowy WIFI, nagłośnienie (JBT, FBT), mikrofony bezprzewodowe (SHURE), a także komputery.

W trosce o idealne dostosowanie oferty do potrzeb klientów biznesowych kompleks Szarlota stworzył specjalne pakiety szkoleniowe. Ze szczegółami można zapoznać się tutaj.

Wyjazdy i imprezy integracyjne
Kompleks Wypoczynkowy Szarlota to również świetny wybór na organizację firmowych imprez i pobytów integracyjnych. Położenie i tereny wokół ośrodka sprzyjają organizacji nieszablonowych spotkań firmowych. Szarlota współpracuje z agencjami specjalizującymi się w obsłudze tego typu imprez, które przygotują scenariusze gier integracyjnych, rozwijających kreatywność, komunikatywność, umiejętności zarządzania czasem. Uodparniają na zmiany, pobudzają umiejętności przywódcze oraz zwiększają ducha rywalizacji.

Podczas imprez w Kompleksie Szarlota zespoły pracowników zmierza się zarówno z zadaniami integracyjnymi, jak i sprawnościowymi czy zagadkami logicznymi. Uczestnicy mają do osiągnięcia jeden cel, który przyświeca całej grupie lub decyduje o sukcesie wybranego zespołu.

Całość scenariuszy oparta jest o zróżnicowaną fabułę, w którą wciągani są uczestnicy zabawy integracyjnej. Wśród propozycji jest m.in. poszukiwanie skarbów, teamy wcielą się w role agentów specjalnych lub rozbitków na bezludnej wyspie.

Dodatkowo w ofercie kompleksu znaleźć można m.in. warsztaty (kulinarne, garncarskie, medyczne i inne), kręcenie filmów, teledysków, atrakcje piknikowe ekstremalne i wodne. Wśród propozycji wyróżnić można paintball, quady, zorbing, strzelnice, ściankę wspinaczkową, poligon na wesoło, skoki tandemowe, lot balonem na uwięzi czy loty na paralotni.

Kompleks Wypoczynkowy "Szarlota" Sp. z o.o.
Szarlota 11
83-400 Kościerzyna
tel. (58) 686 77 55
kom. 601 676 009
email: recepcja@szarlota.pl
www.szarlota.pl
Pod tym adresem znajdziemy link do mapki dojazdowej.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.