W Rębie czołówka dwóch samochodów, w Kożyczkowie dachowała honda

czwartek, 6 kwietnia 2017 r., 12:54
fot. archiwum

52-letnia kobieta została przetransportowana do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe popołudnie w Rębie. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Kilka godzin później na trasie Kożyczkowo - Cieszenie honda uderzyła w drzewo, a następnie dachowała.

Służby ratunkowe aż trzykrotnie interweniowały w środę przy zdarzeniach drogowych. Przedpołudniem w Puzdrowie (gm. Sierakowice) zderzyły się trzy pojazdy, w tym samochód osobowy, bus i ciężarówka. Około godziny 16. 30 interwencja służb była potrzebna w Rębie (gm. Przodkowo), gdzie czołowo zderzył się dwa samochody osobowe fiat z fordem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca fiata zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając tym samym do zderzenia obu pojazdów. Wskutek zajścia do szpitala trafiła 52-letnia kobieta.

Z kolei około godziny 21.40 na trasie Kożyczkowo - Cieszenie kierujący hondą stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie kierowany przez niego pojazd uderzył w drzewo, a następnie dachował, zatrzymując się dopiero kilkadziesiąt metrów dalej na środku jezdni. Szczęśliwie nikt nie został poszkodowany w tym zdarzeniu.

Szczegółowe okoliczności zdarzeń wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.