Załęże. Zderzenie trzech pojazdów

sobota, 8 kwietnia 2017 r., 18:25
fot. AL

W sobotnie popołudnie służby ratunkowe interweniowały w Załężu, gdzie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. W wyniku zajścia poszkodowana została jedna osoba.

Do zdarzenia doszło około godziny 17. 30 na drodze wojewódzkiej. Z uzyskanych przez nas informacji, że kierujący VW Golfem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej od Pomieczyna w kierunku Przodkowa hondzie civic, wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów. Wskutek zdarzenia zarysowana została też jadąca od Przodkowa skoda.

W wyniku zajścia poszkodowana została podróżująca hondą kobieta.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Przodkowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.