Ośrodek Szkolenia Kierowców PHILIPP Emilia Philipp zaprasza na kursy. Teraz specjalna promocja!

niedziela, 9 kwietnia 2017 r., 12:20

Ośrodek Szkolenia Kierowców PHILIPP to profesjonalna, i ceniona w regionie placówka z wieloletnim doświadczeniem w edukacji przyszłych i doskonaleniu umiejętności obecnych kierowców. Teraz ośrodek przygotował dla klientów specjalną promocję - możesz otrzymać aż dwie godziny kursu gratis.

Ośrodek PHILIPP oferuje kursy na prawo jazdy kategorii A,B, C, D i E, a także szkolenia dla kierowców zawodowych: kwalifikacje wstępne, szkolenia okresowe, ADR, HDS, oraz kursy na wózki widłowe i koparki.

W ośrodku szkolenia PHILIPP pracuje wysoko wykwalifikowana kadra wykładowców i instruktorów. Kursy i szkolenia dostosowane są do kursantów, plan jest ustalany w taki sposób, by każdy swobodnie mógł uczęszczać na wykłady i kursy. Miła atmosfera panująca w ośrodku to dodatkowy atut - nauka jazdy będzie przebiegała bez dodatkowych stresów i nerwów.

Teraz PHILIPP przygotował dla swoich kursantów specjalną promocję - wystarczy zrobić sobie zdjęcie z plakatem promocyjnym i w ten sposób można zyskać aż 2 godziny kursu gratis. Skorzystaj z oferty już dziś i ucz się u najlepszych!

Ośrodek Szkolenia Kierowców "PHILIPP" Emilia Philipp
tel. 504 056 263
83-300 Kartuzy, ul.
Majkowskiego 16
E-mail: oskphilipp@op.pl
www.naukajazdy.tp1.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.