Kolejne medale dla karateków Gokkenu

środa, 12 kwietnia 2017 r., 15:51
fot. nadesłane

Zawodnicy KS Gokken odnotowali kolejne udane starty. Tym razem wzięli udział w XII Arawaza Cup - Open Karate Tournament w Parzycach. Zdobyli tam dwa złote i trzy brązowe medale.

25 marca reprezentacja klubu Gokken wyruszyła do Pyrzyc na dwunasty turniej Arawaza Cup - Open Karate Tournament w Pyrzycach, organizowany przez klub karate Kamikaze. Wzięło w nim udział ponad 360 osób z 20 klubów z Polski i Niemiec. W zmaganiach uczestniczyło pięcioro zawodników Gokkenu. Błażej Pituła zakończył rywalizację zdobywając złoty i brązowy medal. Patryk Kobus również wywalczył złoty krążek, natomiast Alicja Krużycka dwa brązowe. Całą drużynę ostatecznie sklasyfikowano na dziewiątej pozycji.

W tym samym czasie Sara Elwart oraz Filip Wendt brali udział w zgrupowaniu z Waynem Otto - trenerem kadry narodowej Anglii oraz Norwegi, medalistą mistrzostw świata oraz europy WKF. Seniorzy Gokkenu przez dwa dni trenowali wraz z karatekami z całej Polski, szlifując formę przed nadchodzącymi turniejami.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.