Chwaszczyno. Kierująca BMW wymusiła pierwszeństwo - bus uderzył w drzewo

środa, 12 kwietnia 2017 r., 21:27
fot. internet/OSP Chwaszczyno

W środowe popołudnie służby ratunkowe interweniowały w Chwaszczynie na ulicy Oliwskiej, gdzie na skutek zdarzenia z udziałem VW Transportera i BMW do szpitala trafiła kobieta w ciąży.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 17. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierująca BMW X6 wymusiła pierwszeństwo przejazdu na busie. VW Transporter wskutek zdarzenia uderzył w drzewo.

W wyniku zajścia poszkodowana została kobieta w ciąży. Została przetransportowanado szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Chwaszczyno, JRG Gdynia Wielki Kack, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zajścia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.