Skrzeszewo. Zderzenie dwóch pojazdów - jedna osoba w szpitalu

środa, 12 kwietnia 2017 r., 21:27
fot. internet/OSP Żukowo

Jedna osoba została przetransportowana do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe popołudnie w miejscowości Skrzeszewo. Zderzyły się tam dwam samochody osobowe.

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Kartuzach otrzymał około godziny 17.45. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy - opel corsa i opel agila. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że przyczyną zderzenia obu pojazdów, było niezachowanie zasad bezpieczeństwo przy wykonywaniu skrętu przez jednego z kierowców.

Wskutek zdarzenia poszkodowana został 31-letni mężczyzna. Z urazem głowy został przetransportowany do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Skrzeszewo, OSP Żukowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medyczego.

Szczegółowe okoliczności zajścia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.