Śmiertelny wypadek pod Lesznem

czwartek, 24 stycznia 2008 r., 11:08
fot. internet

Dzisiaj około godziny 6.30 doszło pod Lesznem do tragicznego w skutkach wypadku. Kierowca hondy civic, z nieznanych jeszcze przyczyn, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z samochodem marki Audi A4. Mężczyzna prowadzący hondę zginął na miejscu.

Kierowca hondy civic, 26-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, jechał z kierunku Somonina do Kartuz. Tuż za Lesznem,na łuku drogi w prawo, zjechał na przeciwny pas ruchu. W tym momencie zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka audi, którym kierował 30-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego.

- W oba pojazdy uderzył jeszcze vw passat, którym kierowała 34-letnia kobieta - powiedziała Beata Kurek, z kartuskiej policji. - W wyniku wypadku kierowca hondy civic poniósł śmierć na miejscu.

Kierowcę audi ze zwichniętym stawem skokowym i urazem obu kolan odwieziono do kartuskiego szpitala. Kobiecie prowadzącej vw passata nic sie nie stało.

lt

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.