Borek Kamienny. Najlepsi uczniowie uhonorowani

piątek, 14 kwietnia 2017 r., 08:41
fot. nadesłane

W środę w Szkole Podstawowej w Borku Kamiennym odbyła się uroczystość wręczenia nagród uczniom, którzy mogą poszczycić się wysokimi wynikami w nauce. Nagrodzenie najlepszych wychowanków tamtejszej placówki było możliwe dzięki sołtysowi sołectwa Borek, który pozyskał środki od sponsorów na zakup nagród.

W uroczystości wzięli udział: wójt gminy Sulęczyno - Bernard Grucza, przewodniczący Rady Gminy Sulęczyno - Kazimierz Gliniecki, wiceprzewodniczący rady, a zarazem sołtys sołectwa Borek - Bogdan Malek, radny powiatowy - Andrzej Potrac oraz Komendant Powiatowy PSP w Kartuzach - Edmund Kwidziński.

Nagradzanie uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce za minione półrocze odbywa się z inicjatywy sołtysa Bogdana Malka. Uczniowie mający najwyższą średnią w klasie odebrali nagrody z rąk zgromadzonych gości. Pozostali wychowankowie szkoły otrzymali drobny upominek świąteczny w postaci słodyczy. W ramach podziękowania darczyńcy zostali obdarowani świątecznymi stroikami samodzielnie wykonanymi przez uczniów. Uroczystość zakończyła się życzeniami ciepłych, zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych.

- Wszystkie nagrody i wyróżnienia zdobyte przez naszych uczniów są bardzo cenne dla całej społeczności szkolnej. Są kolejnym dowodem na to, że warto zadać sobie trochę trudu, poświęcić czas na działania, które przyczyniają się do naszego rozwoju i są źródłem ogromnej satysfakcji - podkreśla dyrektor Szkoły Podstawowej w Borku Kamiennym, Teresa Hinca.

oprac. AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.