Paulina Reiter w Kadrze Narodowej U16

piątek, 14 kwietnia 2017 r., 10:54
fot. nadesłane

Zawodniczka GKS Wieżycy 2011 Stężyca - Paulina Reiter została powołana na zgrupowanie Kadry Narodowej U16 (rocznik 2002), które odbywa się w Krakowie, w dniach 1-12 kwietnia. Zgrupowanie kadry poprzedza wyjazd na turniej kwalifikacyjny Mistrzostw Europy U16, który odbędzie się w dniach 13-14 kwietnia w Hiszpanii. Polki w grupie eliminacyjnej zagrają z gospodyniami, Holandią i Łotwą.

Do finałów z czterech grup awansuje ich zwycięzca oraz dwa zespoły z drugich miejsc z najlepszym bilansem. Powołania na zgrupowanie otrzymało łącznie 16 zawodniczek. Poza Pauliną w kadrze znalazły się jeszcze cztery zawodniczki z klubów naszego województwa - Maja Malczewska I Aleksandra Justka (Energa Gedania Gdańsk), Anna Korth (Akademia Piłki Siatkowej Rumia) i Julia Kowalska (TKS Reda Ciechocino). Mistrzostwa Europy U16 odbędą się w dniach 21-27 lipca.

Nadesłane/Wieżyca 2011 Stężyca

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.