Sukces młodych piłkarzy ręcznych z GKS Żukowo

piątek, 14 kwietnia 2017 r., 12:51
fot. nadesłane

Od października 2016r. zawodnicy GKS Żukowo brali udział rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej piłki ręcznej rocznika 2005. Po fazie grupowej awansowali do strefy finałowej w, której brały udział cztery najlepsze drużyny z województwa pomorskiego.

Drużyny walczyły o punkty w czterech turniejach w różnych miastach. Ostatni turniej odbył się w Żukowie dnia 1 kwietnia 2017r. Po zaciętych i wyrównanych spotkaniach młodzi piłkarze ręczni z GKS Żukowo ulegli tylko zwycięzcom ligi MTS Kwidzyn zdobywając srebrny medal Ligi Wojewódzkiej. Na uroczystym zakończeniu pamiątkowe medale i puchary wręczała wiceburmistrz Sylwia Laskowska - Bobula. Zawodnicy są uczniami Szkoły Podstawowej w Żukowie a zespół prowadzi trener Sebastian Formela.

Skład zespołu: Benkowski Igor, Deik Jakub, Maciejewski Nikodem, Treder Mikołaj, Konkel Filip, Wróbel Tomasz, Groth Maciej, Kasprzak Radosław, Tutkowski Alan, Barzowski Alan, Sikora Paweł, Glazik Szymon, oraz Sendecki Fabian, Hejmowski Sebastian, Bastian Krzysztof, Krenke Oskar.

Po zakończeniu był uroczysty tort ufundowany przez rodziców zawodników, którzy dzielnie dopingowali ich podczas całego turnieju. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nadesłane/Arkadiusz Krauze/OKiS Żukowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.