Wilanowo. Zderzenie golfa z Audi A4 - dwie osoby w szpitalu

niedziela, 16 kwietnia 2017 r., 09:44
fot. nadesłane

Dwie osoby został poszkodowane wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotni wieczór w Wilanowie. Audi A4 zderzyło się tam z VW Golfem.

Zgłoszenie o zdarzeniu dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Kartuzach otrzymał w sobotę po godzinie 21. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że w Wilanowie na skrzyżowaniu zderzyły się dwa pojazdy - Audi A4 i VW Golfem. Jako przyczynę podaje się wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierującego audi. Straty wstępnie oszacowano na około 15.000 zł.

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby - 20-letni mężczyzna i 32-letnia kobieta.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Pomieczyno, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.